Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

TRENERZY

Grzegorz Biegański

Grzegorz Biegański

Prezes, Judo, BJJ, Ju-Jitsu, trening funkcjonalny, Techniki interwencji i samoobrony

Nazywam się Grzegorz Biegański, urodziłem się 6 lutego 1978 roku w Gorzowie Wlkp. gdzie  wychowałem się w rodzinie, która zaszczepiła we mnie miłość i pasję do sportu. Swoją przygodę ze sportami walki rozpocząłem od najmłodszych lat życia, kiedy to jako 7 latek trafiłem na pierwszy trening judo.

Dariusz Czupryniak

Dariusz Czupryniak

Muay-Thai, Kick-boxing

Dariusz Czupryniak – trener w klubie Biegański Jamniuk Gorzów.

Trener z wieloletnim doświadczeniem w sportach uderzanych , nacodzień prowadzący zajęcia Kickboxingu w grupach wiekowych 7-10 oraz 11-14 lat , dodatkowo w klubie prowadzi także treningi Muay Thai dla młodzieży i dorosłych.

Osoba otwarta, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz innymi osobami trenującymi w klubie Biegański Jamniuk Gorzów.

Na co dzień trener Dariusz zajmuje się logistyką , co przekłada się na odpowiednie planowanie przygotowań oraz samego planu walk swoich podopiecznych startujących na zawodach krajowych jak i poza granicami Państwa.

Główne cechy trenera to :
kompetentny , kreatywny , empatyczny , komunikatywny , zaangażowany , otwarty, ale także wymagający, jeżeli chodzi o dążenie do ustalonych celów.

„Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim.”

Aleksandra Lewicka

Aleksandra Lewicka

fitness, judo, total fitness

Aleksandra Lewicka – vice mistrzyni Świata, brązowa medalistka mistrzostw Europy w ju-jitsu sportowym.

Trenerka judo dzieci 4-6 lat oraz Fitness dla dorosłych. Dzieci uwielbiają trenerkę Olę za uśmiech, odpowiednie podejście dostosowane do wieku oraz zarażanie aktywnością fizyczną. Dorośli cenią trenerkę za mocny wycisk i skuteczną motywacje podczas treningu.

Jako zawodniczkę Olę cechuje zawziętość, ambicja, wytrzymałość i systematyczność.

Na co dzień pracuje jako psycholog.

Jeśli chcecie, by Wasze dzieci pokochały sport, a przy tym dobrze się bawiły, treningi z trenerką Olą są idealne! A Wy dorośli jeśli chcecie solidnie i profesjonalnie się zmęczyć oraz kształtować ciało i ducha zapraszam na treningi Fitness u Oli.

Marcin Białowąs

Marcin Białowąs

judo

Jako 9 latek po przygodach z pływaniem, kajakami, piłką nożną, razem z „ekipą z podwórka” trafiłem na salę judo. Sala pełna, ostra dyscyplina i wycisk ale było super. Była to przygoda, która trwa nadal w GSSIR.

Obecnie jestem oficerem Państwowej Straży Pożarnej, a w wolnym czasie (już ponad 10 lat) szkolę młodych adeptów naszej dyscypliny w Gorzowskim Stowarzyszeniu Sportów i Rekreacji, w kategorii dzieci i młodzików.

Do najważniejszych osiągnięć mogę zaliczyć:

1991 – Mistrz Polski Młodzików w Judo,

1994 – Akademicki Mistrza Polski Juniorów,

1997 – III Miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów,

2004 – 2014 wielokrotny medalista Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Judo.

Posiadam 2 dan w Judo

Zapraszam na treningi. Trenujcie i mierzcie wysoko, warto walczyć o spełnienie marzeń.

Mam na imię Dawid, w grudniu skończę 21 lat i jestem studentem fizjoterapii na gorzowskiej uczelni AWF.

Dawid Dworak

Dawid Dworak

BJJ

W wieku 7 lat zacząłem przygodę z piłką nożną. W tym czasie byłem 3 lata w szkółce piłkarskiej w Szczecinie, gdzie szkoliłem swoje umiejętności pod okiem trenerów Pogoni Szczecin.

W wieku 15 lat trafiłem do GSSiR Jamniuk Gorzów na pierwszy trening BJJ do trenera Grześka. Po 6 latach trenowania do swoich najważniejszych osiągnięć mogę zaliczyć:

– Mistrzostwo Polski Jiu-Jitsu 2019 No-Gi

– Mistrzostwo Polski Jiu-Jitsu 2020 Gi

– Mistrzostwo Polski Jiu-Jitsu 2020 No-Gi

– Mistrzostwo Polski Jiu-Jitsu 2021 Gi

– 2x Puchar Polski 2021

– Rekord 4:0 w Amatorskim MMA

– I wiele złotych medali na zawodach regionalnych

Posiadam purpurowy pas w BJJ i od 2 lat trenuje dzieci w wieku 8-13 lat. Zapraszam młodych adeptów jiu-jitsu na wspólny trening.

Adrian Buda

Adrian Buda

MMA, BJJ

Mam na imię Adrian i mam 30 lat.

Trenuję w klubie Biegański Jamniuk Gorzów od 2016r. Jestem również zawodnikiem klubu piłkarskiego „Błękitni Lubno”. Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem od treningu Muay Thai. Po dwóch latach sprawdzania swoich umiejętności na zawodach regionalnych, jak i za granicami naszego kraju, postanowiłem rozwijać swoją pasje udając się na zajęcia brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA.

Dziś mogę się pochwalić drugim miejscem na Mistrzostwach Wielkopolski Amatorskiego MMA, oraz trzecim miejscem na Pucharze Polski BJJ. Za mną ponad 20 walk amatorskich i pół zawodowych w MMA,K1, Muay Thai.

Swoją wiedzę na temat sportów walki rozwijam nie tylko w klubie, ale tez jeżdżąc na obozy oraz seminaria prowadzone przez utytułowanych sportowców tej dziedziny. Cały czas pragnę się rozwijać by móc przekazywać wiedzę w klubie. Zapraszam na wspólny trening.

Marek Markiewicz

Marek Markiewicz

MMA, Fitness

Nazywam się Marek Markiewicz.

Sport towarzyszy mi juz od najmłodszych lat. Zacz ęło się od pływania. Następnie dziewięcioletnia przygoda z koszykówką oraz wieloma medalami i sukcesami w tej dyscyplinie. Podczas studiów na AWF-ie, przyjaciel zabral mnie na judo i tak się zaczęła moja pasja do sportow walki i trwa już niespełna 20lat. Zetknąłęm się z BJJ, zapasami, MMA, Muay Thai i Boksem.

Zdobyłem wiele medali, a te najwazniejsze obkupione były bardzo duzym bólem, krwią i potem. Pierwszy z medali na Mistrzostwach Polski przyniósł pęknięte żebra, zaś drugi medal zerwane więzadła, ale zawsze szczęśliwy i z krążkiem na piersiach:) Sukcesem zakończyła się również walka podczas gali MMA… tylko trzeba było zoperować szczękę:) Jednak co najwazniejsze: nie żałuję ani jednego dnia w swojej sportowej karierze.

Sport dał mi dużo pokory i szacunku, w dużym stopniu również wychował. Miałem okazję trenować u najlepszych trenerów w Polsce (Bagiński, Linke, Koch, Biegański, Stasiak) i zbierać naprawdę cenne doświadczenie. Po czym i mój trener Grzegorz docenił mnie dając brązowy pas BJJ i powierzyl mi funkcje trenera w klubie od przygotowania fizycznego i MMA.

Paweł Krawczuk

Paweł Krawczuk

MMA

Paweł Krawczuk – trener w klubie Biegański Jamniuk Gorzów

Biografia:
1999 – rozpoczął trenować Ju-jitsu po okiem Mariusza Ossowskiego SHIHAN 8 dan w Ju-jitsu
2001 – Lubsko 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w Modern Ju-jitsu
2003 – Zielona Góra 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Ju-jitsu juniorów
2005 – Krosno Odrzańskie 1 miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów
2006 – Mysłowice 3 miejsce na Pucharze Polski w Ju-jitsu
2008 – Rawicz 1 miejsce w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w Modern Ju-jitsu
2009 – rozpoczął trenować pod okiem trenera Grzegorz Biegański judo (3dan), ju-jitsu (3 dan) czarny pas BJJ
2010 – Jaworzno 3 miejsce w Pucharze Polski
2011 – 3 miejsce Puchar Polski seniorów w Jaworznie, 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-jitsu Piła
2012 – Zwycięzca West Fighting MMA Gala Sportów Walki Gorzów Wlkp., 1 miejsce w Pucharze Polski Zachodniej w BJJ Gorzów Wlkp., 3miejsce w Mistrzostwach Polski Ju-jitsu Katowice.
Wielokrotny medalista Turniejów Ogólnopolskich w Ju-jitsu sportowym.

Łukasz Pietrykowski

Łukasz Pietrykowski

MMA, BJJ

Szymon Szymański

Szymon Szymański

Zapasy

Katarzyna Muszyńska

Katarzyna Muszyńska

judo, fitness

Trenerzy