Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

13-14 września br. w miejscowości Żarnowiec odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w ju-jitsu pod Patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu. Zawody zostały zorganizowane na 3 matach tatami i podzielone na dwa dni.

W zawodach uczestniczyli miedzy innymi zawodnicy z klubu GSSiR Jamniuk Gorzów w składzie: Aleksandra Dopierała, Grzegorz Biegański, Wojciech Maciantowicz, Bartłomiej Wilman, Daniel Chojka.

W pierwszym dniu Mistrzostw tj. w sobotę zostały rozegrane walki w formule ne-waza czyli walka w parterze (bjj). Znakomicie zaprezentował się Wojciech Maciantowicz startujący w kategorii do 69kg., który taktycznie rozgromił swoich przeciwników i zdobył złoty medal. Srebrny medal zdobyli: Aleksandra Dopierała i trener Grzegorz Biegański, którzy ulegli swoim przeciwnikom dopiero w finale. Słabiej poszło Bartłomiejowi Wilmanowi i Danielowi Chojce, którzy odpadli

w walkach eliminacyjnych. Pierwszy dzień mistrzostw wypadł znakomicie.

Natomiast w niedzielę w drugim dniu Mistrzostw Polski w ju-jitsu zostały rozegrane walki w formule fighting czyli w otwartej walce. Tego dnia nasz klub zdobył kolejne dwa medale tj.:
– srebro Aleksandra Dopierała,
– brąz daniel Chojka

Podsumowując klub zdobył 5 medali i zawodnicy wykonali główne założenia postawione przez trenera Grzegorza Biegańskiego.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Galeria zdjęć 2014-12″]

InformacjePięć zdobytych medali Mistrzostw Polski w ju-jitsu