+48 665 003 045 biuro@bieganski-grzegorz.pl

Biegański Jamniuk Gorzów to bardzo dobrze prosperujący klub z wysokimi wynikami sportowymi posiadający doskonałą bazę sportową. Niestety poprzez sytuacje z Koronavirusem musiał zaprzestać swoją działalność. Jednak mimo braku zajęć i startów w zawodach klub nadal utrzymuje bazę czyli miejsce, gdzie były prowadzone zajęcia. Spowodowane jest to podpisaniem zobowiązujących stosownych umów a także zapewnieniem po całej sytuacji ciągłości szkolenia zawodników. Koszt miesięczny utrzymania wynosi blisko 6000 złotych.

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Klubu 15 marca 2020r. zwołał Walne Zebranie Członków klubu na 4 kwietnia 2020r. Na spotkaniu głównym punktem było ustalenie składki członkowskiej w okresie sytuacji Koronovirusa.  Uchwalono jednogłośnie o wnoszeniu przez członków klubu comiesięcznej składki w wysokości 60 zł. W sytuacji kiedy z danej rodziny trenuje więcej niż jedna osoba opłata wynosić będzie 60 zł za wszystkich. W związku z poniesionymi opłatami składki członków którzy nadpłacili w miesiącu marcu będą przerzucane na miesiąc kwiecień (nie będą zwracane).

Kolejnym ważnym punktem jest zobowiązanie trenerów prowadzących do nagrywania filmików poglądowych dla swoich podopiecznych, wrzucania ich na stronę klubową fb i www.bieganski-grzegorz.pl., układanie planów treningowych oraz kontaktowanie się z zawodnikami w razie potrzeby.

Ostatni temat uchwalony na walnym Zebraniu to że klub w miarę możliwości zobowiązuje się (bezpłatnie dla członków klubu) wypożyczać sprzęt sportowy będący na stanie w siedzibie przy ulicy Głowackiego 9. W tej sprawie proszę się kontaktować bieganski78@o2.pl lub tel. 665003045.

Osoby które zechciałyby dodatkowo wesprzeć nasz klub oraz dokonać opłaty składki prosimy o wpłatę na konto klubowe Gorzowskiego Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji:

BNP PARIBAS: 43 1750 0012 0000 0000 3182 9976

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this