Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

W pierwszej połowie sierpnia 2015r. zawodnicy klubu Jamniuk Gorzów uczestniczyli w dwóch obozach sportowych.

Pierwszy w Człuchowie z udziałem zawodników brazylijskiego jiu-jitsu i judo z ‎klubem KOCH TEAM SZCZECIN na czele z trenerami Jarosławem i Marcinem Koch,  Marcelo Andreoli z Brazylii, Piotrem Osowskim oraz z trenerami klubowymi Marcinem Białowąsem i Grzegorzem Biegańskim.
Obóz stał na wysokim poziomie sportowym ukierunkowany głównie na ładowanie akumulatorów czyli kondycji fizycznej, ale też poprawy i nauki technik walki. Zawodnicy korzystali z Sali sportowej z tatami, kajaków oraz pięknego do biegania terenu. Oprócz tego odpoczynki między treningami lub wolne chwile uczestnicy spędzali nad jeziorem Rychnowskim.

Drugi obóz judo z udziałem klubu UKS 3 Piła na czele z trenerami Józef i Tomasz Jopek oraz Marianem Tałajem (brązowym medalistą olimpijskim z Montrealu 1976r.), Jarosławem Wołowicz (były trener kadry Polski) oraz Grzegorzem Biegańskim. Obóz głównie ukierunkowany na sparingi, ale też na nowinki taktyczne walki zarówno w parterze jak i pozycji stojącej.

Ogólnie obozy przez naszych zawodników mocno przepracowane i jesteśmy przekonani ze sporo wniosły i za owocują w coraz lepsze wyniki sportowe.

Zapraszam do galerii -> galeria zdjęć

InformacjeMocne przygotowania na obozach w Człuchowie i Kołobrzegu