Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

15 czerwca br. w Bielawie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w SUMO. W zawodach wzięło udział blisko 200 zawodniczek izawodników z całej Polski.
Z Gorzowskiego klubu Biegański Jamniuk Gorzów wystartowało 5 reprezentantów. Najlepiej wypadła Renata Głowaczewska startująca w kategorii do 45kg. która zajęła 1 miejsce – Mistrzostwo Polski na 2019r. Brązowe medale zdobyli Martyna Mucharzewska (kat. do 50 kg.) i Dominik Michałowski (kat. do 65kg). 7 miejsce zająłw kategorii do 75kg. Aleksander Wegner, natomiast lekką kontuzję doznała Miriam Lampreht i po 3 stoczonych walkach zajęła 9 miejsce.

Kolejny sukces naszych podopiecznych po zdobyciu 3 medali w kategorii młodszej młodzik teraz 3 kolejne medale Mistrzostw Polski brawo!!!

Mamy w klubie 3 Mistrzów Polski, którzy we wrześniu będą reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Europy, które rozegrane zostaną na Węgrzech.

W tym samym czasie nasi młodzi judocy walczyli w Międzynarodowym Turnieju Judo w Nowej Soli, gdzie w zawodach wystartowało blisko 800 zawodników z kilkudziesięciu Państw… Najlepiej wypadł Marcin Górniak, który zdobył brązowy medal w kategorii do 38 kg., natomiast 5 miejsce zdobył Wiktor Sura w kat. do 42 kg. Pozostali tj. Oskar Paluch i Błażej Dobrzyński odpadli w walkach eliminacyjnych..

Gratulujemy wyników!!!!

InformacjeKolejne sukcesy klubu Biegański Jamniuk Gorzów