Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

22-23 lutego br. w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Polski w NO-GI (Brazylijskie Jiu-jitsu). W zawodach uczestniczyło ponad 1000 zawodników z całej Polski, a w śród nich reprezentanci klubu Biegański Jamniuk Gorzów.

W pierwszym dniu walczyli młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i białe pasy. Najlepiej wypadł Maciej Wójcik startujący w kat. młodzik i Jan Fabich w kat. junior młodszy którzy rozgromili swoich przeciwników zdobywając złote medale. Na drugim miejscu w kat. junior uplasowała się Miriam Lampchert, natomiast brązowy medal zdobyła juniorka Renata Głowaczewska i juniorka młodsza Maryna Dominiak.

Drugiego dnia Mistrzostw wystartowało 3 zawodników z klubu Biegański Jamniuk Gorzów, gdzie po emocjonujących walkach w kategorii senior w niebieskich pasach brązowy medal zdobył Dawid Dworak.

Podsumowując wyniki naszych podopiecznych trzeba powiedzieć, że w większości nasi zawodnicy w zawodach NO-GI (bez kimon) startowali pierwszy raz. Głównie w klubie specjalizujemy się w zawodach w GI (kimonach), i dla tego tym bardziej cieszą nas tak wysokie pozycje, gdzie oprócz miejsc medalowych zdobyliśmy sporo 5 i 7 miejsc.

Po tych zawodach wiemy nad czym musimy dodatkowo pracować i na pewno zebrane doświadczenie będzie procentować w przyszłych turniejach..

Gratulujemy WYNIKÓW!!!!

Informacje6 Medali Mistrzostw Polski w NO-GI (Brazylijskim Jiu-jitsu)