Adres Klubu

ul. Głowackiego 9, Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia

Pon – Pią 16:00 – 21:00

13 lutego br. w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w ju-jitsu kat. Młodzieżowców i Juniorów Młodszych. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i zawodniczym z udziałem medalistów Mistrzostw Europy i Świata. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Turniej rozegrany został na czterech matach w hali MOSiR Mysłowice.

Klub Jamniuk Gorzów reperezentowały 3 zawodniczki i 3 zawodników oraz trener Grzegorz Biegański oraz asystent Wojciech Maciantowicz.

Jako pierwsi wystartowali juniorzy młodsi, którzy rewelacyjnie zaprezentowali swoje umiejętności wygrywając większość walk,ostatecznie w finale nieznacznie ulegli swoim przeciwnikom.

Oto wyniki:
Tomasz Ksokowski       2 miejsce     kat. do 34 kg
Karolina Miłosz             2 miejsce     kat. do 36 kg.
Tomasz Ksokowski       2 miejsce     kat. do 38 kg.
Klaudia Wenzel             2 miejsce     kat. do 48 kg.
Wanessa Kowaleska    2 miejsce     kat. do 48 kg.

Następnie wystartowali juniorzy startujący w kat. młodzieżowców Patryk Sitarz i Bartosz Żołądziejewski. Mimo dużego serca do walki oraz wygranych walk oraz przegranych uplasowali się poza podium.

W dniu zawodów trener Grzegorz Biegański z rąk Prezesa Polskiego Związku Ju-jitsu Tomasza Knapa otrzymał Srebrną Honorową Odznakę PZJJ.

Kolejny występ zawodników z naszego klubu już 20 lutego br.
w Kaczorach koło Piły, gdzie w Międzynarodowym Turnieju Judo wystąpi ponad 30 zawodników z Jamniuka.

Informacje5 medali na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu