+48 665 003 045 biuro@bieganski-grzegorz.pl

16 marca 2019r. w Poznaniu odbył się Puchar Wielkopolski w MMA w ramach ALMMA 165. W zawodach brało udział blisko 200 zawodników z całej Polski a wśród nich 7 reprezentantów klubu Biegański Jamniuk Gorzów.

Dla Gorzowskich zawodników był to pierwszy etap przygotowań do Gali Sportów Walki WEST FIGHTING MMA 5, która odbędzie się w naszym mieście na przełomie października / listopada 2019r.

Znakomicie zaprezentowali się juniorzy tj.: Dawid Dworak startujący w kategorii do 61 kg. był bezkonkurencyjny, stoczył 4 pojedynki a walce finałowej wygrał duszeniem trójkątnym. Drugi nasz junior Łukasz Gozdowski startujący w kategorii do 77kg. 3 pierwsze pojedynki znacząco wygrał na punkty natomiast w finale musiał uznać wyższość przeciwnika. Podobnie i równie dobrze zawalczył Dominik Szymański senior startujący w kat do 66 kg. wygrywając w bardzo dobrym stylu walki eliminacyjne w finale nieznacznie przegrał i zdobył srebrny medal. Natomiast kolejny senior Mateusz Emche startujący na co dzień w zawodach judo zdobył brązowy medal. Pozostali zawodnicy odpadli w walkach eliminacyjnych.

Podsumowując był to pierwszy start w tym roku w MMA, widać że zawodnicy mają potencjał i chcą walczyć co cieszy jednak jest sporo jeszcze pracy indywidualnej nad każdym z nich a wtedy będą jeszcze  lepsze wyniki na kolejnym sprawdzającym turnieju MMA, a docelowo na WEST FIGHTING MMA 5 w Gorzowie Wlkp.

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this