+48 665 003 045 biuro@bieganski-grzegorz.pl

Brazylijskie Jiu-Jitsu dla dzieci

Brazylijskie jiu-jitsu jest optymalnym treningiem ogólnorozwojowym dla dzieci. Wzmacnia mięśnie szkieletowe, poprawia koordynację ruchową, zmysł równowagi i ogólną sprawność organizmu. Osobnym ważnym aspektem jest wzmocnienie układu krwionośnego, mięśnia sercowego i wydolności oddechowej.

Brazylijskie Jiu-Jitsu posiada bardzo duża moc, która wpływa pozytywnie na życie każdego zawodnika. Jiu-jitsu zmienia życie a jego moc powinna dać mu siłę na szkolenie się w tej dyscyplinie, niezależnie od swojej sytuacji finansowej lub społecznej.

Skuteczność Brazylijskiego Jiu-Jitsu jako systemu sztuki walki i samoobrony jest niezrównana, ale filozofia Jiu-Jitsu  jest taka, że nie możemy być zadowoleni  tylko ze szkolenia “bojowników”. Brazylijskie  Jiu-Jitsu  wychowuje  w pełni zrealizowanych ludzi, i oferuje ścieżkę uwarunkowania umysłu, jak i ciała. Studenci szybko się dowiadują , ze podczas gdy poprawiły się ich cechy fizyczne ,psychiczne i techniczne nabierają pewności siebie i zwiększa się ich poczucie własnej wartości ,te cechy natomiast zmniejszają niepokój i dają emocjonalna równowagę ucznia w codziennych sytuacjach życiowych.

Grzegorz Biegański

Grzegorz Biegański

Prezes, Judo, BJJ, Ju-Jitsu, trening funkcjonalny, Techniki interwencji i samoobrony